Форум

Как смятате,че масажът влияе на вашето тяло?

marketing,health,men,women,cars

Jamesrop | 11/10/2018

Could you please extend them a little from next time? Thank you for the post.

Wooho! yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT!

XEvilBestSab | 08/10/2018

Yep, f*kin sp*am. Yes, yes, yes, AGAIN. And - yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT! :)
Because XEvil 4.0 WAS RELEASED! It's bypass ANY captcha included ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3.
Neeed more info (just to...maybe kill this Evil? ;))

Just Google or YouTube for it.
You'll be impressed.

Peace! :)

Алгинатни маски

Valya Veselinova | 17/06/2016

ВИДЯХ, УСЕТИХ ВЪРХУ ЦЯЛОТО МИ ТЯЛО, ВКЛ. И ЛИЦЕТО МИ...ЧУВСТВАМ СЕ С 20 ГОДИНИ ПО-МЛАДА...

Невероятно!

Стефи | 29/09/2015

Удивена съм от постигнатия ефект със антицелулитната терапия при масажиста в това студио! Много добър!!! Помага и с ценни съвети... Намалих обиколката на талията с 10см., ханша с 5см. и бедрата с по 3-4см.!!! Беше ми много трудно в началото да свикна с болезнения момент, диетата и редовното ходене във фитнеса (посещавах и диетолог), но ето че ефекта е на лице!!! Скъпи дами не се отчайвайте! Наистина този масаж работи...

Възхитена съм!

Даниела | 05/12/2013

Днес пробвах Кралска розова терапия с пилинг на тяло и Шиацу масаж на лице, във вашето студио... Естествено, нямаше нищо общо с Розовата терапия, която бях пробвала на други места... Искам да изкажа благодарност, че не сте като повечето масажисти, които за съжаление претупват работата си и оставят клиентите си недоволни! Със сигурност ме спечелихте като клиент! Желая Ви много успехи!

masaj s med

Ivailo | 09/10/2013

purvo iskam da blagodarq na masajista v studioto, moga da kaja samo edno - profesionalist! 4uvstvam se mnogo po-dobre sled masaja s med... ot dve godini izpitvam ujasni bolki v ramenete i gurba poradi ne lekata profesia - shofior! Opredeleno masaja s med me vurna vuv vremeto kogato dori i ne pomislqh 4e neshto me boli. Jelaq vi uspeh i do novi sreshti!
Pozdravi ot Deutchland!

stone massage

Katerina | 30/06/2013

Този масаж е вълшебен. Благораря ви!

forum

Mariana | 16/08/2012

za purvi put probvah masaja s vulkanichni kamuni i kristali pri vas... unikalen e!!! blagodarq vi! moje bi e po-podhodqsht za zimnia sezon?

Re: forum

Масажно студио "Осанна Релакс" ЕООД | 16/08/2012

Най-добре е масажът с топли лава камъни да се прави следобед или привечер, след края на работния ден и да не е на пълен стомах. Особено приятно е чувството през зимата.

forum

Lussy | 10/11/2011

Sled masaj vinagi se chuvstvam kato prerodena!
Strahoten sait! Suvetite i statiite sa ot polza! Bravo!

<< 402 | 403 | 404 | 405 | 406 >>

New comment